forum

Rozrywka i uczucia

Dlaczego ? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Konto usunięte 22.10.2008 r. 21:42:14

    Ale mam pytanie Agnieszko: Czy nie uwarzasz że niektóre kobiety nie nadurzywaja cierpliwosci i zaufania mężczyzn?? Jarek nie powiedział ze wszystkie kobiety takie są wiec z Kad Twój atak w kierunku "facetów"?? czy my wszyscy was traktujemy tak samo??

  2. Konto usunięte 22.10.2008 r. 22:41:32

    ...kture nie sa zdzirami,i falszywymi szantrapami.

  3. Konto usunięte 22.10.2008 r. 22:52:13

    Przykro sie robi na samą mysl że ktos mógł tak "egoistycznie"postąpic... A co dopiero cos takiego doswiadczyc!!   smutny   Ale powracajac do wątku forum Jarka: Nie nalerzy oceniac kogos po własnych (Bolesnych doswidczeniach)... Pozdrawiam

  4. Konto usunięte 22.10.2008 r. 23:16:55

    Agnieszka podziekuje Tobie,ale nie finasowo................

  5. Konto usunięte 22.10.2008 r. 23:22:27

    Dobranoc Agnieszko i Jarku

  6. ... 23.10.2008 r. 09:22:35

    Mam inne odczucia...

  7. Konto usunięte 23.10.2008 r. 20:57:38

    Czegoś tak obłędnego nie słyszałem jeszcze nigdy w życiu.Nie można mierzyć ludzi jedną miarką.Przepraszam,ale...czy zwyczajni ludzie mogą odczuwać coś takiego,co Ty?Może tylko karmiłeś się,złudzeniami czy też fantazją?Dlatego,że nie znalazłeś tego czego oczekiwałeś,u jakiejś kobiety,obrażasz inne kobiety,czy widzisz w tym jakiś sens?
    Myślę,że szukając na siłę,nie znajdziesz swojego szczęścia.
    Fakt,gdy ktoś nas zrani,to wtedy podchodzimy z dystansem do innych i tym samym często ranimy tych,którzy tak naprawdę na to nie zasługują.Myślę,że dużo osób poczuło się zranionych tymi słowami.Powiem Ci tak...ok,nie wyszło,to Walić to,może i lepiej.Daj sobie troszkę siana i pomyśl racjonalnie.Nie ta,to inna,aż trafisz swoją i tyle.
    Pozdro.

  8. Konto usunięte 23.10.2008 r. 21:12:33

    Jarek,a ta większość,to jedna kobieta,czy też może dwie?   uśmiechnięty  

  9. Konto usunięte 23.10.2008 r. 21:16:54

    tam tez taki madry byles...... lapsie

  10. Konto usunięte 23.10.2008 r. 21:23:31

    myślę, że nie należy generalizować, twierdząc, że więszkość kobiet to zdziry, albo np że większość mężczyzn to dranie.. tak zarówno u kobiet jak i u mężczyzn są wyjątki.. chodzi tylko o to, żeby trafić na tą właściwą, tego właściwego..

  11. Konto usunięte 23.10.2008 r. 21:45:53

    ...tak myślisz??? A może czasem po prostu zbyt wiele od nas oczekujecie? Potem rozczarowujecie się bo nie dostaliście tego co chcieliście? Nie wiem, nie umiem Ci na to pytanie odpowiedzieć ale mężczyźni też potrafią ranić. Myślę, że nie ma co obrażać jednej czy drugiej strony. Możemy w ten sposób tylko zranić niewinnych ludzi. Pozdrawiam

  12. Konto usunięte 23.10.2008 r. 21:50:20

    I tu trafilas w sedno,moze nie sprecyzowalem tego dokladnie i tu sie poprawie.Dlaczego wiekszosc kobiet kture znam to zdziry????!!!! Bo tak jest,te dla kturych mam szacunek moge policzyc na palcach     tak samo jest z facetami,nie raz wystarczy mi kilka slow by wyrobic sobie zdanie o kims,a zadko sie myle.Tyle tylko ze ostatnio,sie pomylilem.......

  13. Konto usunięte 23.10.2008 r. 22:08:53

    Powiem Ci tak,że faceci którzy deklarują się na sponsoring,nie powinni się dziwić,że nie które kobiety traktują ich tak,a nie inaczej.Bo jeśli się nie mylę,to tak miałeś całkiem niedawno napisane na swoim profilu.Jeśli ktoś czegoś szuka,to zawsze to znajdzie.

    PS...
    a tak przy okazji,to nie posunę się do twych metod i nie będę cie obrażał,bo niby co miało by to mi dać?Dla mnie jesteś człowiekiem,który potrzebuje chyba pomocy,a nie kobiety.

  14. Konto usunięte 23.10.2008 r. 22:47:41

    Nigdy nie mialem wpisanego sponsoringo w moim profilo,wiec pudlo panie anonim!! Po drugie,nikogo nie szukam przez neta.Bo dla mnie jest to chore     Po trzecie,co cie nie zabilo to cie wzmocni    
    A po czwarte,panie anonim to byla sugestia, z tym lapsem.Bo jak ktos nawet nie podaje swojego imienia,o zdjecio nie wspomne,to jest laps.Jesli wiesz co to slowo znaczy.....

  15. Konto usunięte 23.10.2008 r. 23:41:54

    Znaczenie slowa zdzira,nie musze chyba tego tlumaczyc.A co ono oznacza w moim mniemaniu? Falsz,dwulicowosc i egoizm itd i dziekuje za probe pomocy,tlumaczenia i doradztwa.Ale ja jestem juz duzy     Nie bede sie wieszal    

  16. Konto usunięte 24.10.2008 r. 21:04:30

    Przykro mi, że większość kobiet które znasz to zdziry.. ale jak sam piszesz są również takie do których masz szacunek.. coprawda jest ich mniej.. ale liczy się to, że są   uśmiechnięty   wśród nich możesz znaleźć przecież tą jedyną   uśmiechnięty   a całą resztą się wogóle nie przejmuj.. widocznie ta, na której się ostatnio tak bardzo zawiodłeś, nie była Ciebie warta..

  17. Konto usunięte 24.10.2008 r. 22:05:15

    Dlaczego wiekszosc kobiet to zdziry ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. Konto usunięte 24.10.2008 r. 22:05:15

    Co to jest zdzira?

  19. Konto usunięte 25.10.2008 r. 14:55:47

    w ogole spotkałeś w swoim życiu? może one o tobie mówią"palant"? jakby tu wszyscy wypowiadali się w ten sposob,portal by ział nienawiścia, a nie o to chodzi na MKONTAKT.