forum

Rozrywka i uczucia

Bez zobowiązań

  1. Konto usunięte 18.09.2009 r. 14:25:07

    ciekawe pytanie tylko w dzisiejszych czasach to raczej większość spotkań jest bez zobowiązań, bo nigdy nie wiadomo kto siedzi na przeciwko Ciebie i co przed Tobą ukrywa   uśmiechnięty   Ja jestem jak najbardziej za oszczędza to czasu, zmartwień, tesknoty a przede wszystkim łez i złamanego serca....

  2. Tomasz 18.09.2009 r. 15:57:57

      uśmiechnięty  

  3. Konto usunięte 18.09.2009 r. 16:18:31

    może przerodzić się w uczucie,miłość......

  4. Zuzanna 18.09.2009 r. 17:27:50

    "bez zobowiazan" to brzmi dwuznacznie    

  5. Konto usunięte 19.09.2009 r. 00:23:41

    Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego" TAK O TYM PISZE BIBLIA I TAKI JEST ZDANIE SŁOWA BOŻEGO NA TEN TEMAT , JEŻELI KTOŚ JEST KATOLIKIEM I WIERZ W BIBLIE SŁOWO BOŻE TO POWINIEN SOBIE WZIĄĆ TO DO SERCA I ZASTANOWIĆ CZY CHE BYĆ W OCZACH BOGA CZYSTY CZY ZDOBYĆ UZNANIE W OCZACH LUDZI KTÓRZY SIĘ DOPUSZCZAJĄ TAKICH GRZECHÓW. ZARAZ KTOŚ NAPISZE CO ONA PISZE ?? JAKIE BREDNIE, ALE TO NIE SĄ BREDNIE TYLKO POGLĄD BOŻY NA TAKIE GRZECHY I TEMAT KTÓRY CHŁOPAK ZAŁOŻYŁ ,JEŻELI KTOŚ UZNA ŻE TO SĄ BREDNIE , TO JAKI MA SENS BYCIA KATOLIKIEM , CHRZEŚCIJANINEM , OBCHODZENIE ŚWIAT ? WIGILII ITP ? BÓG TO NIE WRÓŻKA , ANI BEZMÓZGI KOMPUTER , GDZIE MOŻNA PÓJŚĆ DO SPOWIEDZI I SIĘ WYSPOWIADAĆ Z TAKICH RZECZY I PÓJŚĆ DALEJ GRZESZYĆ , JEŻELI OSOBY CZYNIĄ TAKIE RZECZY I DALEJ ZOSTAJĄ W GRZECHU , ICH GRECHY NIE ZOSTAŁY PRZEBACZONE PRZEZ BOGA I PROWADZI TO DO NICZEGO.MOŻECIE TERAZ SOBIE OBLUZGAĆ , LUB MNIE POJECHAĆ , ALE JA TYLKO PRZEDSTAWIŁAM POGLĄD BOŻY I BIBLII NA TEN TEMAT , BLUZGANAIEM I WYPISYWANIE BLUZGÓW W MOIM KIERUNKU BĘDZIE TO BLUZGANIE W BOGA I JEGO SŁOWO BOŻE BIBLIĘ , JEŻELI KTOŚ JEST ATEISTĄ I NIE WIERZY W BOGA ANI NIC TO MA PROBLEM I TO CO NAPISAŁAM BĘDZIE DLA NIEGO ZWYKŁYMI BREDNIAMI.

  6. Konto usunięte 19.09.2009 r. 00:26:08

    Co myślicie o tym rodzaju spotkań?