forum

Rozrywka i uczucia

Dowcipy...

  1. Konto usunięte 30.10.2008 r. 20:52:50

    ... czasem, mam wrażenie, że za dużo tu smutku. Wiem, że pogoda też ponura, ale... więcej uśmiechów na twarzy Kochani   uśmiechnięty   Może na poprawę humoru, jakieś kawały, dowcipy?   uśmiechnięty  

    Mam dla Was pierwszą zagadkę   uśmiechnięty  
    - Otóż kredka i dwa ołówki wybrały się na imprezę, po której się okazało, że kredka jest w ciąży. Pytanie z którym ołówkiem?


    - Tym bez gumki        

  2. Konto usunięte 30.10.2008 r. 20:52:50

    Siedziałem z kolegami w pubie i ktoś wyskoczył z tematem, że piwo
    zawiera żeńskie hormony. Nie mogliśmy dojść do spójnych
    wniosków, więc postanowiliśmy przeprowadzić eksperyment naukowy? Każdy z nas (z pobudek czysto naukowych!) wypił 10 piw. I wtedy odkryliśmy przerażającą prawdę:
    1) przybraliśmy na wadze, 2) strasznie dużo mówiliśmy, ale o niczym konkretnym, 3) mieliśmy problemy z prowadzeniem samochodu, 4) nie potrafiliśmy logicznie myśleć, 5) nie udało nam się przyznać do błędu, mimo że było zupełnie jasne, że go popełniliśmy, 6) każdy z nas wierzył, że jest pępkiem wszechświata, 7) mieliśmy bóle głowy i żadnej ochoty na seks, 8) nie umieliśmy zapanować nad emocjami, 9) trzymaliśmy się nawzajem za ręce, 10) po każdych 10 minutach musieliśmy iść do WC i to wszyscy jednocześnie.