forum

Rozrywka i uczucia

Czy romantycy lubią... poezję?

  1. Konto usunięte 16.10.2008 r. 20:50:48

    ... romantyka nie lubiącego poezji??? Albo nie próbującego swych sił w pisaniu wierszy??? Jeśli tak to byli pseudo romantycy     )) Uwierz mi, że romantyków jest tu wielu   uśmiechnięty   ))

  2. Konto usunięte 16.10.2008 r. 21:00:34

    ... lub sztuczne udawanie kogoś kim się nie jest... miałem do czynienia kiedyś z osobami, które się uważały za nie wiadomo jakich to romantyków a nawet nie sympatyzowały z książki, nie mówiąc o poezji     Ja akurat tak mam, że sam nawet prowadzę stronę ze swoim wierszami.

  3. Konto usunięte 16.10.2008 r. 21:06:50

    ... nic nie ujme "Etno" zgadzam sie z Tobą   uśmiechnięty  

  4. Konto usunięte 16.10.2008 r. 21:17:58

    ...polega tylko na czytaniu i pisaniu wierszy???

  5. Konto usunięte 16.10.2008 r. 21:32:53

    Moim skromnym zdaniem...:Romantyzm to sztuka-sztuka okazywanie uczuc, to szacunek dla pieknego uczucia jakim jest miłosc.Z tym sie rodzi ,to sie pielegnuje(jak kwiatki) do tego sie przyznaje-nie wypiera sie jesli jest uwazane za cos dziwnego-nie normalnego...

  6. Konto usunięte 16.10.2008 r. 21:42:11

    Witam   uśmiechnięty   Tak się zastanawiałem, czy romantycy, którzy tutaj jeszcze są (a są chyba, prawda?     ) lubią również poezję, czy nawet sami piszą? Myślę, że czasem jestem nawet nie poprawnym romantykiem     a zainteresowanie poezją jest u mnie duże. Zwłaszcza, że sam piszę    

  7. Konto usunięte 16.10.2008 r. 21:42:11

    Paweł,jesteś prawdziwym Romantykiem   uśmiechnięty   Ważne byśmy coś czuli i dzielili się,tym uczuciem,zarówno z ludźmi jak i otaczającym Nas światem.Pisać każdy może...lecz dzielić się swoim sercem nie każdy potrafi.
    Pozdrawiam   uśmiechnięty  

    PS...
    Przepraszam,ale budować jakiś mur każdy potrafi,lecz gdy go zbuduje,to jego rola dobiega końca...lecz posadzić rośliny,drzewa i kwiaty i pielęgnować,podlewać i rozmawiać z nimi,to nie każdy umie..i to jest praca na całe życie.Więc,romantyk to prawie jak ogrodnik,ludzkich serc   uśmiechnięty