forum

Rozrywka i uczucia

Witam wszystkich!

  1. Konto usunięte 16.10.2008 r. 09:36:12

    ...jestem pod wrażeniem     Takich jak Ty nam tu więcej potrzeba!   uśmiechnięty   ))Pozdrawiam!

  2. Konto usunięte 16.10.2008 r. 16:05:44

    To JeSt To!!!!!!!!!!!!!!!!
    BuzIOOle     *

  3. Konto usunięte 16.10.2008 r. 17:14:32

    Tylko że nie tylko tu tak jest,myślę że 75% facetów i nie tylko powinni przejść na jakiś portal dla zboczeńców i idiotów, marnuja czas ludzi, którzy naprawdę tu czegoś szukają. Myślałam że poznam tu kogoś wartościowego a tu jest gorzej niż na czacie!!!!eraz to już nie wiadomo gdzie znaleźć kogoś dla siebie, zwłaszcza jak nie ma się czasu gdzieś wyjść, a nawet jak się uda to nie trafisz na normalnych ludzi. Ludzie chyba zapomnieli, że stworzono nas do związków monogamicznych, ale cóż, to chyba moda XXI wieku    

  4. Konto usunięte 16.10.2008 r. 18:38:55

    męska konkurencja w namawianiu ludzi do flirtu...ojjjj...spadne z forum   uśmiechnięty   ale jeśli jestes wartościowym facetem to ok.się zgadzam.i pozdrawiam przy okazji   uśmiechnięty  

  5. Konto usunięte 16.10.2008 r. 18:40:11

    Jestem tutaj nowy.Przegladalem ogloszenia i doszedlem do wniosku ze wiekszosc facetow traktuje kobiety tutaj jak narzedzia z wypozyczalni!Wynajac i zaplacic!Gdzie sie podzial ten romantyzm!Sztuka uwodzenia!!!!!

  6. Konto usunięte 16.10.2008 r. 18:40:11

    Chciałbym wiedziec ile czasu mineło zanim doszedłes do takiego wniosku??Co do romantyzmu to Ciesze sie ze ktos jeszcze zna te pojecie bo myslalem ze nie pasuje do tej epoki... Pozatym co masz na celu dzielac sie z nami czyms co (nie jest na miejscu) a czego nie zmienisz??-ja juz próbowałem...