forum

Rozrywka i uczucia

NIEPRZEMYSLANE DECYZJE

  1. Konto usunięte 10.10.2008 r. 11:30:20

    ...to pierwsze skojarzenia! Ludzie często oceniają po wyglądzie, bo tylko to widzą i umieją opisać słowami! A charakter? Trzeba go poznać, a to znowu zajmuje zdecydowanie więcej czasu niż rzucenie na kogoś okiem. Poza tym niestety ale lubimy stereotypy i staramy się już na pierwszy rzut oka kogoś zaszufladkować? .... nie wiem, ...smutne to ale prawdziwe   smutny  

  2. Konto usunięte 10.10.2008 r. 11:37:01

    Tak,macie rację,to prawda...myślę,że mało ludzi spogląda na duszę ludzką,która potrafi być naprawdę piękna.Każdy z Nas coś w sobie ma,każdy jest na swój sposób inny,ma coś w sobie pięknego i to powinno zasługiwać,na to by to zauważyć i docenić,każdy zasługuje na szansę poznania go.Wy także macie to w sobie,coś pięknego   uśmiechnięty  
    Pozdrawiam Was serdecznie.

  3. Konto usunięte 10.10.2008 r. 11:39:20

    tylko w bajkach nie liczy się wygląd , życie to nie piękna i bestia tu liczy się to co można zobaczyć, dotknąć lub przeliczyć.

  4. Paulina 10.10.2008 r. 11:45:34

    Liczy się wnętrze, mi ogromna przyjemnosc sprawia poznawanie kogos,odkrywanie jaki jest w środku.... Jest to informacja jaką mozemy sporym trudem zdobyć ,bo poznawanie czyjegoś wnetrza wcale nie jest łatwe i wymaga od nas samych sporego zaangażowania skupienia na tej osobie i poswiecenia jej czasu.... A dlaczego po wyglądzie ? Bo to łatwiejsze,szybsze ale nie zawsze trafne spostrzeżenia   smutny  

  5. Konto usunięte 10.10.2008 r. 22:08:59

    Wygląd świadczy o człowieku, tak jak stan lakieru o samochodzie. Samochód oceniam bardziej po osiągach; "klasowy" wygląd też się liczy, ale nie decyduje (wyłącznie) o ocenie.
    A tak w ogóle -to uważam, wygląd ma większe znaczenie w ocenie człowieka dla kobiet niż dla facetów; cytat: "gdy w głowie pusto nie pomoże biust".

  6. Konto usunięte 10.10.2008 r. 23:15:42

    jestem ciekawy do kogo podejdziecie prędzej, szy będzie to intelektualista w podartych spodniach, czy idiota w mercedesie?

  7. Adam 11.10.2008 r. 09:51:37

    Jak cię widzą tak cię piszą ale gdybyśmy mogli ubierać się w swoje wnętrze to wielu brzydkich stało by się pięknymi i vice versa...

  8. Konto usunięte 11.10.2008 r. 12:23:36

    DLACZEGO LUDZIE OCENIAJA CZLOWIEKA PO WYGLADZIE A NIE PATRZA JAKIM SIE JEST

  9. Konto usunięte 11.10.2008 r. 12:23:36

    myslalem ze znajde tu kochanke ale grubo sie pomylilem to jest chyba zart

  10. Janek 14.10.2008 r. 23:23:18

    Dlatego,że świat idzie ku samounicestwieniu szczególnie w Polsce.