forum

Rozrywka i uczucia

TRUDNE DECYZJE

  1. Konto usunięte 07.10.2008 r. 11:58:54

    Masz rację,słowa to nie wszystko,choć mają wielką moc.Czasami ludzie sami nie wiedzą,czego chcą tak naprawdę.
    Życzę Ci,byś odnalazła swoją drugą połowę.
    Pozdrawiam.

  2. Dagi 07.10.2008 r. 15:13:31

    Dobrze ze chociaz ja wiem czego chce   uśmiechnięty   inaczej byloby kiepsko tylko klopot w tym ze 90% osob ktore piszacych do mnie nie wie czego chce

  3. Konto usunięte 07.10.2008 r. 17:31:19

    Czasami coś przeszkadza w tym by inna osoba mogła coś, zdecydowanie czynić ,jest to np: brak odwagi badż zbyt duza odległość.

  4. Konto usunięte 17.10.2008 r. 15:48:21

    KAZDY MOWI WSPANIALE SLOWA,ALE TRUDNO PZREJSC DO ZDECYDOWANYCH I PEWNYCH CZYNOW

  5. Konto usunięte 17.10.2008 r. 15:48:21

    To tylko zbiór kilku literek. Bynajmniej dla mnie. Sam, jeśli się zakocham i kogoś pokocham, rzadko to mówię, a bardziej pokazuję na co dzień swoim życiem i oddaniem, że tak jest. Często sam słyszałem te piękne słowa, a później się okazały pustym sloganem, pojawiła się zdrada, kłamstwo.... Czy trudno przejść do zdecydowanych czynów? Dla mnie nie. Kiedyś zaakceptowałem dziewczynę z dzieckiem, chciałem im zbudować prawdziwy dom z miłości, byłem przy porodzie, jednak... dziewczyna ów wybrała sobie inną drogę, szukała dalej... okłamując... Czasem trzeba odważnie podjąć jakąś decyzję, nawet przy małej lub zupełnym braku aprobaty rodziny... Myślę, że niektórzy po prostu z wygody nie podejmują rożnych ważnych decyzji... I z lenistwa