forum

Rozrywka i uczucia

Co się dzieje z tym serwisem??

  1. Konto usunięte 04.01.2008 r. 11:19:25

    W internecie nie znajdziecie miłości to trzeba dotknąć w realu

  2. Konto usunięte 28.05.2008 r. 13:42:53

    masz rację jest dużo frajerów- dlatego do ogłoszen typu "wolna znajomość" nawet się nie zaglada   uśmiechnięty   . Jeżeli chodzi o kobiety, wydaję mi się że jest inaczej sama jestem tego przykładem   uśmiechnięty   i znam wiele porządnych, fajnych dziewczyn które z róznych powodów szukaja zyciowej połówki on-line.
    Pozdr

  3. Konto usunięte 01.07.2008 r. 17:01:10

    Powiem wprost: Ten serwis jak i wiele innych jest chyba trochę przereklamowany... Wydaje mi się że większość osób które tutaj trafiają to osoby szukające przygód, a nie prawdziwej odwzajemnionej miłości... Z perspektywy czasu dostrzegłem że to chyba nie ma dalej sensu. Lepiej chyba będzie uwierzyć trochę w siebie i poszukać dziewczyny na jakichś imprezach albo dyskotekach. Za dużo jest tutaj chłoptasi szukających szybkich lasek, a zdecydowanie mniej dziewczyn i kobiet które szukają czegoś co się zwie "miłość i zaufanie"........................

  4. Konto usunięte 01.07.2008 r. 17:01:10

    Obecność na portalu, to jak wyjście na ulicę...ale nie do końca. Na ulicy nie powie Ci szanowany obywatel " mam ochotę na sex", bo nie wypada...Wydaje się niektórym , że tutaj wszystko można...I można... wyrobić sobie opinię o niektórych...żal mi ich...Ale są też wartościowi ludzie...samotni, może nieśmiali, którzy potrzebują drugiej osoby. Czasem po to tylko, żeby poklikać. Nie załamuj się!!! Oddzielaj ziarno od plew, a może wkrótce zakiełkuje...Pozdrawiam.

  5. Konto usunięte 23.07.2008 r. 23:06:17

    To co piszesz Marcin jest niestety prawda.Na tym serwisie nie mozna poznac nikogo ani do poznania i pisania,a coz dopiero do kochania.Ja niewiem co sie porobilo z tymi ludzmi.Pozdrawiam.