forum

Rozrywka i uczucia

Alan-brawo!!!!

  1. Konto usunięte 17.08.2009 r. 16:25:58

    ale wkurza mnie to,ze on czasami robi to w tak drastyczny sposob..Obrazajac i ponizajac innych..ALE COZ..NIECH MU TO WYJDZIE>>TYLKO NIE WIEM CZY NA ZDROWIE   uśmiechnięty  

  2. Konto usunięte 17.08.2009 r. 17:39:22

    Mimo swojego młodego wieku napisałeś coś czego nie spotyka się na co dzień,brawo.Nie wiem skąd tyle złości się wzięło u ludzi podpisujący sie pod Twoim tematem,przecież szczerze wywaliłeś to,co jest ukrywane.Jest tu kilka kategorii a tym portalu np,szukam miłości,sponsoring itp,ale rzeczywiście każda z tych osób nie tylko tego szuka.Miałam szansę poznać kilka osóbek które za moje ogłoszenie szkalowały mnie,a nawet moją rodzinę na całym forum he he he.Sorki dziewczyny !! do inteligentnych panów,których tu nie brakuje takze ZMIĘCIE SWOJE OCZEKIWANIA nie oszukujcie sie .Miłość to tylko w życiu znajdziecie,a tu tylko na sponsoring możecie liczyć-he he he.A do Ciebie Alan! nie podoba mi sie tylko to że wyciągasz fragmenty prywatnych wiadomości na forum,nie uczyli Cię w szkole ze tego sie nie robi? może nie na ten kierunek studiów poszłes? ps. Ty chyba takze liczysz na sponsoring?bo nagiej miłości nie ma.

  3. A. 17.08.2009 r. 17:39:22

    w wersji babo-troll