forum

Rozrywka i uczucia

Co Robic,kiedy ktoś były burzy Ci mysli?

  1. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:09:14

        Spotykasz sie od niedawna z kimś nowym,a tu po raz kolejny Twoj byly z ktorym nie wyszło i macie sporadyczny-przyjacielski kontakt ,kolejny raz dobija sie na tel i chce spotkania ,wiedzac,ze jest koło Ciebie ktos nowy,robi to mi juz od 4 lat i nie daje zawygrana,ale tez nigdy nie powiedzial wprost,zeby bycrazem na powaznie? O co mu ciagle moze chodzić?
    Jak powiedzieć,zeby nie urazic,zeby dal mi spokoj lub........        

  2. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:22:54

    a olej go co on ci moze zrobic..sama sie gnebisz jak jeszcze jego sluchasz po prostu zajmij sie soba a jemu powiedz spier..laj

  3. Anka 07.02.2010 r. 23:25:10

    Paula jak wiesz mam tą samą sytuację,olewam i juz...z tym ze on chce na nowo być po raz 100juz debil

  4. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:27:09

    Gepard,facet z ktorym sie spotykam zna nasza historie i wie,ze wydzwaniado mnie ,bo jestem taka,ze wzwiazkach nie ukrywam niczego,bo tel lezy mi zawsze w zasiegu i nie mam potrzeby wyciszania go   smutny  
    On uwaza,ze nie rozumie faceta skoro tak mi napieprza jak poczuje,ze nie jestem sama,ale jestem z kims,on albo jest chory na moim punkcie,ale nie potrafi mi powiedziec,ze zalezy mu na mnie i wyczekuje momentu,kiedy odbiore tel i zapyta jak zwykle jak tam z miloscia,ze powiem sama jestem,ale co dalej.......?    

  5. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:30:18

    a po co ty im sie przejmujesz caly czas ci mowie..olej to i go bo sama na tym przegrasz    

  6. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:31:09

    Witaj Anka    
    Dokładnie to mamy z byłym dobry kontakt,bo tak naprawde rozstalismy sie bez ogolnej przyczyny-wygaslo,ale wracal do mnie 2 krotnie i po jakims czasie to samo bylo,najgorsze jest to,ze 2008 roku zmarlo nam nienarodzone dziecko i wszystko jest bardziej skomplikowane,bo o wszystko obwinial mnie i po tej sytuacji,ktora bardzo przezylam ja skonczylam kolejny raz ,ale od jesieni tego roku dzieje sie znowu to samo ,wydzwania,chce spotkania,pyta czy jestem w domu,che przyjechactylko na kawe,pogadac,a ja mu,ze jestem z kims i nie mozemy sie spotykac nawet na kawe,on wtedy konczy rozmowe i mowi oki zadzwonie pozniej.......   smutny  

  7. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:31:22

    Powidz że miał już swoją szansę którą zaprzepaścił i niech się w końcu odwali    

  8. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:33:11

    Gepard kurcze nie wiem co robic,mam mieszane uczucia,bo on wie i czuje to,ze tego nowego nie kocham tylko tak sie spotykamy,ale on jest,on poprostu czuje,ze dalej go kocham i ciezko mi powiedziec odwal sie ,bo zna mnie bardzo dobrze co do niego czuje i domysla sie co moge mimo wszystko czuc dalej,wiem to chore,ale coraz czesciej mysle,czy dobrze robie nie dajac mu szansy pogadac o teraz?    

  9. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:34:28

    Gladiator powiedzialam mu to nie raz ,a on mi w ten sposob ciagle- Co Ty gadasz? My nigdy ze soba nie zerwiemy,bo wieszdobrze,ze Cie uwielbiam i dalej toczy sie kolejny raz rozmowa chocby niczego zlego nie bylo hmm?

  10. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:36:02

    Czasami zastanawiam sie,ze rozmowy i kontaktu ze mna potrzeba mu tylko jak powietrza lub wody by zyc,jest blisko laduje sie tym i znowu zamilka na tydzien,by odezwac sie od tak co slychac u mnie i ten sam tekst-jestes w domu chcialbym wpasc pogadac?    

  11. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:37:30

    Najgorsze w tym wszystkim jest to,ze to facet moich marzen,tylko sam za kazdym razem wszyszto s **cenzura** i,a mnie tym meczy,bo wie co czuje do niego,ale nic nie robi w tym kierunku........

  12. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:38:24

    Poznaje kogos nowego to potem jakby uswiadamia sobie,ze naprawde kiedys mnie straci na zawsze i dobijasie ja DON KICHOT!!!!!!   uśmiechnięty  

  13. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:38:28

    No to macie problem.
    Kwestia czego ty w tej chwili chcesz.
    Czy chcesz być z nim skoro go kochasz, czy chcesz się go pozbyć.

  14. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:42:21

    Ja zawsze chciałam Gladiator on dobrze o tym wie,ale nie chcialam tez byc z kims kto mnie oszukiwal,asam widzial w tym tylko moje wymysly,nie moge tez bycmimo wszystko zfacetem,ktory nigdy mi w oczy nawet nie powiedzial,ze chce zwiazac sie ze mna nazawsze,nawet gdy bylam w ciazy przyjal to z mieszanym uczuciem,a potem jak poronilam wszystko zwalil na mnie,ze ja tego chciala ,wiec odeszlam od niego z bolem,ale w glebi duszy ciagle go kocham,bo jestem glupia chyba i naiwna wszystko mi w nim odpowiada i pociaga,ale to milosc platoniczna i chora,ale dlaczego kiedy dalam sobie spokoj ,zapominam,on znowu wraca i chce kontaktu,po co?

  15. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:45:08

    Colletterose witaj    
    Hmm jezu cos bardzo podobnego czuje co napisalas wiesz,ale czy to ma sens,jak on twierdzi,ze mnie tylko uwielbia?

  16. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:47:09

    Przez niego od 4 lat nie mam szczescia w milosci,bo kogo poznaje jestem gora z 3 miesiace i koniec,potem wraca on,znowu cos nie wychodzi,jakis czas jestem sama,a znowu ktos pojawia sie na mojej drodze to on pojawia sie i chce kontaktu,spotkan,powrotow??????

  17. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:47:54

    Po prostu gość chyba nie dorósł do założenia rodziny,
    boi się poważnego związku.
    Za przeproszeniem to myśli dla mnie jak gówniarz.

    Jeśli chcesz się go pozbyć możesz spróbować postraszyć go policją, wiesz nachodzenie nękanie i inne tego typu.
    Może to pomóc.
    A w razie dalszego takiego zachowania możesz złożyć doniesienie, jak zobaczy że nie żartujesz powinien albo dorosnąć albo odpuści.

  18. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:49:12

    Witaj aniołku z rodziny jastrzębi    

  19. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:52:11

    Gladiator,ale on wlasnie nie jest w tym dopytywaniu,dzwonieniu nachalny,wrecz przeciwny,pyta co u mnie,u dzieci,jak sie czuje,martwi sie,ze nie mam pracy,co robie,czy zdrowa jestem i opowiada o sobie,jest jakis ostatnio zagupiony po glosie poznaje,zawiedzony,zal mi go,moze boi sie,ale ja nie moge powiedziec mu tez tak wprost-Artur sluchaj przyjedz porozmawiajmy,sprubojmy na powaznie,bo cholera zalezy mi na Tobie,odpowiadasz mi jak rzaden do tej pory i zrob cos z tym,bo oszaleje,nigdy nie chcialam innego gdy Ty byles,ale czulam sie,ze nie kochasz mnie,tylko,ze uwielbiasz jak powtazasz,czemu tak sie dzieje,jest nawyciagniecie reki i ja,a nie mozemy byc razem,choc czasami wyczuwam,ze on tezchce,ale nie mowi mi tego,czego on sie boi przeciez zna mnie tyle lat i zna cala doskonale?

  20. Konto usunięte 07.02.2010 r. 23:57:56

    Kurcze ja nigdy nie traktowalam go jak otwartej furtki wiesz i to jest najgorsze,bo znajomi tez zawsze mowili ,ze pasujemy do siebie,a jak rozstawalismy sie to dziwili sie czemu...?
    Jesli chodzi o mnie to mam w nosie adoracje faceta,bo on zawsze doskonale wiedzial,ze chce powaznego zwiazku,kogos nastale ,a nie na przyjacielskie spotkania,kogos dla mnie,zebym go kochala,ale tez,zeby on mnie kochal i szanowal,a nie traktowal jako zabawke,chrzanie jego adoracje,bo nie mam 20 lat,chce stabilizacji,w gruncie rczeczy to tez facet po przejciach i cchcial tego samego,jest poukladany,przystojny,ale chybanie dla mnie,bo je sie,ze przez te moje duchy przeszlosci zranie kolejnego faceta i pojdzie w holere jak poprzedni wiedzac jaki stan emocjonalny mam na punkcie Artura,szok!

  21. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:02:16

    Myślisz ,ze tak bedzie lepiej i korzystniej?     dla mnie,dla nas?

  22. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:03:54

    Przykro mi Paula ale Jastrząbek ma rację.
    Jeśli wygląda to w ten sposób to zakończ to jak najszybciej bo szkoda twojego życia

  23. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:05:05

            o kurcze,ciezko mi bedzie,jak mu to mam powiedziec,gdy kolejny raz zadzwoni?

  24. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:05:38

    to mu wysle   płacz  
    http://www.youtube.com/watch?v=lCOyXS5e3H0&feature=channel

  25. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:08:21

    Nie kocham tego z kim sie spotykam,on to wie,od tego momentu nikogo nie potrafie kochac   płacz     płacz     płacz  

  26. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:09:05

    Nawet siebie juz nienawidze,bo moze to mojawina,ze tak sie stalo i dzieje,ze zapomniec mi ciezko   zawstydzony  

  27. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:09:35

    Powiedz mu to co nam,
    To czego chcesz od życia.
    Jak jest kumaty to da ci spokój.
    Ale przede wszystkim sama zmień swój stosunek do niego.

  28. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:11:36

    Bardzo Wam dziekuje zate wypowiedzi,bo starsznie mi ciezko ,tym bardziej po dzis,kiedy byl u mnie Darek,aznowu spojrzalam na tel i dzwonil Artur   zawstydzony  

  29. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:12:37

    Za tydzien nasze dziecko mialoby roczek   płacz  

  30. Konto usunięte 08.02.2010 r. 00:14:43

    Dobranoc kochani,dziekuje,ze moglam z kims tak inaczej o tym porozmawiac,bo strasznie placze i ciezko mi juz pisac dzis,ide do lozka spruboje sie polozyc i zasnac ,bede jutro,bo przez lzy nie widze juzco pisze i monitora   płacz     zawstydzony  
    Dobranoc Wam-słodkich snow do jutra,mam nadzieje,ze gdy sie zbudze bedzie lepszy psychicznie