forum

Rozrywka i uczucia

Urodą nie grzesze ale jestem zawsze sobą i potrafię rozmawiać, czy to źle że potrafię rozmawiać w niebanalny sposób o banalnych sprawach szarej codzienności?

  1. Bosman84 11.08.2018 r. 08:17:26

    Witam serdecznie. Każdego dnia na ulicy, w pracy i w codziennym życiu mijamy tysiące ludzi za którymi kryje się jakaś historia. Na portalach społecznościowych, forach tematycznych wymieniamy poglądy i rozmawiamy na różne tematy. Pozdrawiamy ludzi których nie znamy a mimo to coś sprawiło że utknęli w naszej pamięci, właśnie to coś. Jestem 34 letnim kawalerem ale zaznaczam że nie szukam miłości bo lubię poznawać ciekawych ludzi. Każdy pozdrawia, ja będę oryginalny i nie banalny. Każdy człowiek bez względu na płeć i urodę chciałby zostać dostrzeżony ale nie ze względu na to co posiada. Chciałbym pozdrowić wszystkich ludzi samotnych, takich którym życie nie do końca udało się tak jak chcieli. W Szczecinie (i nie tylko )jest naprawdę wielu wspaniałych ludzi którzy mają swoje zasady i wartości które wyznają. Dlatego pozdrawiam ludzi którzy na codzień biegną przez życie w szarej rzeczywistości i często zapominając o sobie i o tym co jest ważne. Pozdrawiam każdą kobietę bo w każdej kobiecie jest ukryte piękno i wartość którą warto odkryć. Pozdrawiam normalnych facetów z zasadami, dla których szacunek i zasady to żaden wysiłek. Oczywiście nie mogę zapomnieć o hejterach bo bez nich każda rozmowa byłaby nudna a tak to dodają trochę charakteru każdej wypowiedzi. A ja? Nie oczekuje oklasków ani wazeliny, jestem zwykłym i przeciętnym człowiekiem który lubi rozmawiać w niebanalny sposób, żaba z charakterem życzy miłego dnia w optymistycznym nastroju.

  2. Aset 12.08.2018 r. 07:41:11

        Ty to się zaliczasz do ,normalnych facetów z zasadami, dla których szacunek i zasady to żaden wysiłek     wynalazłam odpowiedniejszy fragment

  3. Aset 12.08.2018 r. 07:42:11

        Ładniej brzmi    

  4. Aset 12.08.2018 r. 08:22:30

    Nie za coś ale pomimo wszystko   uśmiechnięty   zapracowałeś na takie stwierdzenie, bez prezentu   uśmiechnięty   a pamięć to moja główna wada

  5. Bosman84 12.08.2018 r. 14:52:54

    Ja mam za dobre serce i lubię w taki sposób wypowiadać się na różne tematy. Miłego popołudnia życzę.

  6. Aset 13.08.2018 r. 15:43:12

    Taki nie znaczy gorszy, byle być zrozumianym   uśmiechnięty   a dobre serce to niezaprzeczalnie atut

  7. Bosman84 13.08.2018 r. 21:05:39

    Dziękuję za miłe słowa