forum

Rozrywka i uczucia

poszukiwania

  1. Bosman84 18.07.2018 r. 13:36:49

    Tak mamy

  2. Bosman84 19.07.2018 r. 09:20:03

    Wszędzie można poznać wartościowych ludzi, nawet na portalach społecznościowych i grupach tematycznych? Myślę że tak. Są kobiety które jedynie przyciągają zainteresowanie ciałem dekoltem lub dziwnymi zdjęciami a gdy dochodzi do rozmowy to nie potrafią dobrze złożyć zdania. Nie chodzi mi tu o stylistykę zdania czy ortografie. Bardziej mówię o stylu rozmowy. Rozmowa nie musi zaczynać się i kończyć banalnymi wypowiedziami i zwrotami typu aha nom. Trochę chęci od siebie o rozmowa może być naprawdę ciekawa. Czy w życiu liczy się tylko uroda, pieniądze i seks? Uroda to nie wszystko, kobieta szczupła czy przy kości będzie podobać się gdy jest zadbana. Pieniądze są ważne i nigdy nie przestaną bo zapewniają nam mormalne życie na pewnym poziomie. Seks też jest ważny bo każdy potrzebuje ciepła, czułości i uczuć. To wszystko jest ważne ale są ważniejsze wartości takie jak miłość przyjaźń rodzina. Może się mylę, myślę że w naszym życiu wszystko ma swoje miejsce i czas. Niema rzeczy i wartości zbędnych. Żeby nie było że zachowuje się jak szowinista to powiem że są wartościowe kobiety które potrafią rozmawiać na każdy temat i mają ludzkie podejście. W końcu każdy z nas jest wyjątkowy na swój sposób i niepowtarzalny. Delikatny seksapil, ciekawa rozmowa to właśnie lubię u płci pięknej. O facetach też można podobnie napisać, klaty dziubki i szpan by zaimponować kobietom. Czasami wystarczą proste gesty które na codzień mogą się wydawać banalne. Bo nie każda kobieta potrzebuje modela z grubym portfelem. Czasami wystarczy żaba z charakterem która okaże zainteresowanie szacunek i będzie traktować tak jak powinno być oczywistością. Pewnie zostane skrytykowany, bo komu by chciało się czytać takie wypowiedzi. Wole pisać tak jak lubię niż pisać pod publike. Standardowo żaba z charakterem życzy miłego dnia

  3. ona533 19.07.2018 r. 16:58:49

    w zupełności...masz rację...tylko...taki świat...rządzi kasa władza i seks...a wyjątków...jest mało...

  4. Bosman84 19.07.2018 r. 18:47:24

    Niestety jestem staroświecki. Pół dnia pogoda była w kratkę, trochę słońca i deszczu. Wieczór za to zapowiada się naprawdę dobrze, piękna pogoda i słońce świeci. Szkoda nie skorzystać z ładnej pogody, dzień można zakończyć miłym akcentem. Jakie plany na wieczór? Ja właśnie spaceruje bo nie bardzo lubię siedzieć w domu. Jutro niestety do pracy,chyba każdego czeka praca albo szkoła. Tak wygląda szara rzeczywistość, miłego wieczoru życzę. Oczywiście zawsze chętnie pogadam, pozdrawia żaba z Szczecina.

  5. ona533 19.07.2018 r. 19:19:15

    ...niektórzy jeszcze odpoczywają urlopują...i ta rzeczywistość...nabiera kolorów...chociaż gdy praca jest dla kogoś pasją...i lubi to co robi...to i rzeczywistość nie jest...taka szara...a u mnie w planach wieczorowych tv...również miłego...pozdrawiam...

  6. Bosman84 19.07.2018 r. 19:37:51

    U mnie piękna pogoda więc spaceruje

  7. sarkax 03.09.2018 r. 20:07:22

    U mnie wyskoczyło ,to że ptaszysko ma znajomych i z tego ta zazdrość.Teraz widzę więcej wpisów mądralo.