forum

Rozrywka i uczucia

Walentynki

  1. Bosman84 13.02.2018 r. 09:53:33

    Witam serdecznie, kolejny dzień przed nami i zmagania z codziennymi obowiązkami. Szkoła, praca i tak każdego dnia człowiek idzie przez życie nie spostrzegając jak szybko czas płynie. Ja już dawno szkołę mam za sobą, teraz tylko praca która daje mi satysfakcję. A jak z wolnym czasem dla siebie? Czy jest coś co pozwala zapomnieć o szarej rzeczywistości? Ja bardzo lubię poznawać ciekawych ludzi, spacerować i słuchać muzyki. Każdy z nas ma własny sposób na oderwanie się od szarej codzienności, od tego co trzeba robić i od tego co czasami boli. Życie jest naprawdę piękne a jakie ono będzie zależy tylko wyłącznie od nas i od ludzi którzy w jakimś stopniu kształtują nasze życie i podejście do pewnych spraw. Mieszkam i pracuje w Szczecinie, urodziwy to na pewno nie jestem ale myślę że nadrabiam innymi cechami brak urody i powodzenia. Czas ba kawę,bo najlepiej powitać nowy dzień gorącą kawą w miłym towarzystwie. Każdy człowiek na swój sposób jest wyjątkowy, każdy człowiek szuka miłości przyjaźni i akceptacji bo tak naprawdę bez życie nie miałoby sensu. Miłego dnia życzę w fajnym towarzystwie, pozdrawiam cieplutko.