forum

Rozrywka i uczucia

MÓJ TELEFON 534 784 702 SZUKAM PAŃIĄ NA (ANAL) ALE TYLKO ZiELONA GÓRA I ZDRUGIEJ STRONY WOLSZTYN NAJDALEJ POZNAŃ

  1. BOYXSTREET 24.04.2017 r. 02:41:20

    KOCHAM ANAL) /PRAGNE MiŁA (ANAL) TO MÓJ MIŁA NAPRAWDE PRAWDZIWY TELEFON 534 784 702 PROŚŻĘ ENIE DZWOŃTYLKO Z NUMERÓW ZASTRZEŻONYCH TAKICH NIE ODBIRAM PRZEPRASZAM PAMIĘTAJ JA NIE SPONSORUJE Zielona Góra i bardzo bardzo bliskie okolice i od drugiej strony w strone poznańia wolsztyn bo mieszkam po środku i okolice Czekam Na ciebie 24/H 7dni w tygodniu Bardzo mile widziane ruwńiez te chojniejsze zamożne pańie bogatsze Pamiętaj Miła nie zapomnij wysłać mi sms a gdy zadzwonisz pszekonasz sie ze ogłoszenie moje jest PRAWDZIWE I JAKNAJBARDZIEJ ACTUALNE I Rozmawiamy na żywo i wtedy wszystko sobie na spokojnie ustalimy & dzwoń nawet 1 2 w nocy śmiało odbiorę zawsze i tylko Ja TY od 18 do 50paru latek Witam serdecznie wszystkie pańie kture oglądaja teraz własnie moje ogłoszenie i uprzejmie prosze o natychmiastowy kontakt telefoniczny ale tylko taką pańia ktura jest nisamowicie spragniona sexu analnego ale nie tylko ( MIła Mam do ciebie serdeczna prośbe i jak się spotkamy bardzo cie prosze ubierz dla mnie bardzo kruciusieńka elastyczną mińi spódńiczke rajstopki szpilki lub kozaczki uwielbiam to ale zobaczysz jak ci sie za to odwdzięczę ( informacja dla pań z daleka miła jaknajbardziej ale jesli byłabys z daleka prosze cię zadzwoń tylko wtedy gdy masz swoje auttko i lokum bo ja nie jestem mobilny jesli z daleka a nie masz autka prosze nie dzwoń bo niema sensu ) Naprawde miła JA KOCHAM ANAL i ogłoszenie głównie swoje kieruje do takiej miłej cholernie napalonej niewyżytej ANALNEJ DEMOŃiCY NIMFOMANKi jesli lubisz mieć bardzo bardzo dluuuuuuugo lizana cipke i szczegulnie tyłeczek to zrobie ci to z największa przyjemnoscia ( bardzo mile widziane panny wdowy a nawet mężatki tylko bardzo cie prosż e o zachowanie pełnej dyskrecji & jestem otwarty na wszelkie propozycje i szukam pańią z jaką bedziemy regularnie sie spotykać nawet kilka razy w tygodniu ale to juz omówimy w prywatnej korespondencji prosze jesli zadzwonisz miła nie rozłanczaj sie i muszę usłyszeć twój głos bo dzis takich idiotów co podaja sie za dziewczynę a okazuje sie ze sa hlopakami nie brakuje ( i do hlopaków posłuchaj bardzo cię prosze nie pisz i nie dzwoń uszanuj to jesli ktoś cie o cos poprosi i z miejsca jesteś O D R Z U C A N Y JA to nie gej trans itp ( Pary ruwnież prosze nie dzwońić nie spotykam sie z parami ) Ja jestem bardzo miłym i kulturalnym czystm hlopakiem ktury niesamowiecie jestem spragniony sexu a szczegulnie SPECJALIZUJE SIE TAK JAK W TYTULE I PRAGNE ( ANAL ) To by było tyle miła narazie z mojej strony pozdrawiam cie serdecznie i z utęsknieniem czekam na twój niespodziewany telefon i obiecuje ci zę w pełni bedziemy zadowoleni i usatysfakcjonowani tylko jaknajszybciej zadzwoń a bedzie to NAJPRAWDZIWSZA ANALNA JAZDA BEZ TRZYMANKi PSZEKONASZ SIE